شرکت خودروسازی فولکس‌واگن آلمان در مکزیک تعطیل شد!

ویروس کرونا
توسط

تعطیلی شرکت فولکس واگن المان

کارخانه‌های شرکت خودروسازی فولکس‌واگن آلمان در مکزیک به جهت جلوگیری از شیوع بیشتر بیماری کرونا در کشور مکزیک تا تاریخ ۱۲ آوریل سال جاری میلادی به تعطیلی کشیده شد.

تعطیلی موقت کارخانه های فولکس واگن

شرکت خودروسازی فولکس واگن آلمان با انتشار بیانیه‌ای از تعطیلی موقت کارخانه های خود در شهرهای پوئبلا و گواناخوآتو مکزیک که به منظور حفظ سلامت و بهداشت جامعه و کاهش نگرانی های عموم مردم این کشور در خصوص گسترش ویروس کرونا، خبر داد.

 تعطیلی کارخانه فولکس از تاریخ ۳۰ مارس

طبق بیانیه منتشر شده از سوی این شرکت :

به نقل از رویترز، تعطیلی کارخانه های فولکس واگن در مکزیک از تاریخ ۳۰ مارس آغاز شده و تا ۱۲ آوریل سال جاری میلادی ادامه خواهد داشت.

در این بیانیه همچنین ذکر و تاکید شده که با تداوم شیوع و انتشار این ویروس در مکزیک و سایر کشورهای همجوار آن تصمیم های بعدی متعاقب آن اتخاذ و اعلام خواهد شد.

تعطیلی سایر خودروسازان به دلیل شیوع ویروس کرونا

چند روز پیش شرکت‌های مختلفی همچون فولکس واگن، فورد، پژو، رنو، فیات کرایسلر، فراری، جگووار، اشکودا، بی‌ام‌و، تویوتا و لامبورگینی از تعطیلی کارخانه‌های خود در اروپا که هم اکنون مرکز شیوع گسترده ویروس کرونا در جهان شده و قربانیان زیادی را در این قاره سبز گرفته است، خبر داده بودند.

افت شدید تقاضا برای خرید خودرو

گزارش‌های انتشار یافته خبر از آن می دهند که افت شدید تقاضا برای خرید خودرو و همچنین احتمال کمبود قطعات مورد نیاز برای تولید خودرو در کارخانه های فولکس واگن وجود دارد. همه ی این مشکلات به علت ویروس خطرناک و مرگبار کرونا در جهان به ایجاد شده است.

همزمان با شیوع گسترده ویروس کرونا بسیاری از شرکت‌ها و کارخانه‌های فعال در حوزه‌های مختلف نظیر خودروسازی و تکنولوژی فعالیت و خطوط تولید خود را به منظور قطع زنجیره انتقال و انتشار این ویروس خطرناک و مرگبار متوقف و تعطیل اعلام کرده‌اند.

 

ممکن است بپسندید

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.