پژو ۵۰۰۸ با آپشن دوچرخه ی برقی همراه

توسط

 پژو ۵۰۰۸ با دوچرخه ی برقی همراه تولید شد

 

 

 پژو ۵۰۰۸ تولید جدید شرکت پژو با طرحی برای راحتی در شهر های شلوغ

Peugeot 5008: now available with an e-bike for the last mile


سرویس دوره ای خودرو با دالینو


رانندگی در داخل شهر و ترافیک با خودرو شاسی بلندی مثل پژو ۵۰۰۸ که به همراه خود در صندوق عقب دوچرخه ای برقی قابل مونتاژ طراحی کرده است مطمئنا درصد قابل توجهی از نقص های خودرو شاسی بلند در داخل شهر را برطرف می کند.

تصور کنید در طرافیک سنگین گیر کرده اید و نیاز دارید که زود به محل مورد نظر برسید .خودرو را در نزدیک ترین محل قابل پارک ،پارک می کنید و با دوچرخه ای ۱۸ کیلویی که با یک بار شارژ ۳۲ کیلومتر را طی می کند.

سرعت این دوچرخه ی کاملا برقی ۳۲ کیلومتر بر ساعت می باشد که از قدم زدن سریع  ،تندتر می باشد.

 

چرا پژو این دوچرخه ی گرانقیمت را به مدل ۵۰۰۸ اضافه کرد؟

دلیل ابداع این طرح برای طراحان شرکت پژو بر گرفته از تحقیقات انجام شده، نگرانی رانندگان از پیدا نکردن محل پارک نزدیک به محل کار و یا مقصد مورد نظر می باشد.از ۱۰٫۰۰۰ راننده ۳۶% نگران پیدا نکردن جای پارک و اجبار به پارک کردن خودرو در محلی دورتر از محل کار بودند و این درصد در لندن به  ۴۶% می رسد که عدد مورد توجهی است .این دوچرخه در جایگاه های شارژ قابل شارژ می باشد و از ویژگی های این دوچرخه قابلیت جدا شدن قطعات و دوبار سرهم شدن آنها در عرض ۱۰ ثانیه است.

تشکر از همراهی شما دوستان عزیز نظرات خود را با دالینو  به اشتراک بگذارید.

 

 

 

 

منبع: carmagazine

ممکن است بپسندید

1 نظر
  1. مجید مقدم 4 سالپیش
    پاسخ

    با این اوضاع الان ، ما چرخ دوچرخه شم نمی‌تونیم بخریم چه برسه ماشینی که همچین دوچرخه‌ ای به عنوان اپشن در نظر گرفته. یه لحظه یاد اپشنهای پراید افتادم …

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.