تعویض روغن خودرو در محل چه مزایایی دارد

تعویض روغن خودرو در محل چه مزایایی دارد
توسط

با توسعه فناوری اطلاعات در ایران و روز به روز خدمات سنتی بیشتری به سمت ارائه نوین خدمات پیش می روند. هرچند خود سرویس تعویض روغن خودرو در محل یک کار فیزیکی است اما مشکلاتی همچون ترافیک و مشغله بالای شهروندان باعث شده تا انجام این سرویس به یک معضل برای دارندگان خودرو تبدیل شود.

در این بین سرویس تعویض روغن خودرو در محل از سوی دالینو راه اندازی شده است و مزایای زیادی را در قبال مراجعه حضوری به تعویض روغنی ها برای دارندگان خودرو ایجاد کرده است.

برخی از مزایای انجام تعویض روغن و سرویس دوره ای خودرو در محل عبارتند از:

 • دسترسی آسان و سریع

مراجعه به یک تعویض روغنی در نگاه اول کار چندان سختی به نظر نمی رسد اما زمانی که پای عمل به میان می آید بیشتر ما با یک چالش روبرو می شویم. با وجود اینکه به خودرو خود خیلی اهمیت می دهیم اما خیلی از اوقات زمانی برای تعویض روغن و سرویس خودرو اقدام می کنیم که از زمان سررسید آن گذشته است.

به دلیل اینترنتی بودن درخواست سرویس تعویض روغن در محل و داشتن اپلیکیشن آن روی گوشی امکان درخواست این سرویس در هر ساعت از شبانه روز امکان پذیر است.

 • یادآوری زمان تعویض روغن خودرو و مشاهده سوابق

با مراجعه به یک تعویض روغنی سنتی تنها سابقه ای که برای خودرو شما ثبت می شود و قرار است زمان مراجعه بعدی را به شما یادآوری کند یک کارت مقوایی است که بعد از مدتی هم آن را پیدا نخواهید کرد. در اپلیکیشن دالینو همه سوابق شما ثبت می شود و کسی به جز خودتان نیز امکان دسترسی به آن را نخواهد داشت.

اپلیکیشن دالینو زمان تعویض روغن بعدی خودرو شما را با ارسال پیامک یا ایمیل و یک نوتیفیکیشن روی موبایلتان به شما یادآوری می کند.

همچنین تمام سرویس های گذشته ای که در دالینو انجام داده اید هم ثبت می شود.

 • انجام خدمات تعویض روغن خودرو در پارکینگ خانه یا محل کار
  انجام خدمات تعویض روغن خودرو در پارکینگ خانه یا محل کار

  صرفه جویی در وقت

برای بسیاری از شما مراجعه به تعویض روغنی کاری آزاردهنده است،‌ از یک طرف ماندن در ترافیک سنگین شهری شما را کلافه می کند و از طرف دیگر زمانی را که می توانستید به کارهای مهم دیگری اختصاص دهید برای انجام سرویس خودرو خود صرف کرده اید. با استفاده از سرویس درخواست آنلاین خدمات تعویض روغن و انجام آن در محل مورد نظرتان در وقت خود صرفه جویی خواهید کرد.

 • قیمت به صرفه و اقتصادی

با توجه به اینکه انجام خدمات تعویض روغن در محل به صورت گسترده انجام می شود بنابراین امکان ارائه تخفیف های بالا برای دالینو وجود دارد. تخفیف های متنوعی که برای جلب رضایت مشتریان داده می شود.

 • خدمات با کیفیت

یکی از نگرانی های اغلب دارندگان خودرو عدم اطمینان نسبت به اصل بودن روغن و فیلترهای مورد استفاده توسط تعویض روغنی است. البته حق هم دارند چون روز به روز بر تعداد مراکز زیرپله ای که نسبت به بارفرآوری غیراستانداری روغن سوخته و پر کردن آن در ظروف چاپ شده با نشان شرکت های بزرگ اقدام می کنند افزوده می شود. این شرکت ها همچنین فیلترهای غیراستاندارد بسیاری را تولید یا از کشورهای دیگر وارد کرده و به نام برندهای معتبر ایرانی عرضه می کنند.

دالینو به علت همکاری مستقیم با شرکت های تولیدکننده روغن خودرو و فیلترسازان معتبر ایرانی و غیرایرانی، کیفیت محصولات مورد استفاده در خدماتش را تضمین می کند.

 • پرداخت وجه آنلاین و یا در محل

آیا پرداخت آنلاین وجه یک مزیت است؟

پرداخت آنلاین وجه سفارش در دالینو یک مزیت است چراکه دالینو برای پرداخت آنلاین وجه سفارش ۵درصد تخفیف در نظر گرفته است. در واقع شما با پرداخت هزینه سفارش خدمات خود از دالینو به صورت آنلاین ۵درصد کمتر از مبلغی پرداختی به صورت وجه نقد یا کشیدن کارت در دستگاه کارتخوان سیار، پرداخت خواهید کرد.

 

 

ممکن است بپسندید

4 نظر
 1. علی 5 سالپیش
  پاسخ

  سلام
  کار قشنگتون در تهران هست فقط؟

 2. هر چند وقت یه بار باید روغن عوض شود؟
  و اینکه این کار توی چه استانهای فعالیت داره ؟

  • علی قربانی جمشید 5 سالپیش
   پاسخ

   سلام با توجه به خودرو و دفترچه راهنمای خودرو زمان تعویض متفاوت میباشد.همچنین شرایط کاری خودرو هم بر زمان تعویض تاثیر میگذارد.
   شرکت دالینو با توجه به تمام این مولفه ها زمان تعویض روغن را به مشتریان اعلام مینماید.

  • علی قربانی جمشید 5 سالپیش
   پاسخ

   فعلا استان تهران و کرج در حال انجام میباشد

نظر دهید

آدرس ایمیل شما منتشر نمیشود.