تلفن

|

44315072 - 44312042

قوانین و مقررات


استفاده از خدمات این سایت به معنای آگاه بودن، پذیرش و التزام به شرایط و تعهدات مندرج در این توافقنامه از سوی کاربران تلقی می‌شود، لطفا به دقت آن را مطالعه نمایید.

کلیه اصول و رویه‏‌های دالینو منطبق با قوانین جمهوری اسلامی ایران، قانون تجارت الکترونیک و قانون حمایت از حقوق مصرف کننده است و متعاقبا کاربر نیز موظف به رعایت قوانین مرتبط با کاربر است. دالینو حق اصلاح و تغییر شروط این توافقنامه را کلا یا جزئا داراست و باید شروط اصلاح شده یا تغییر یافته را از طریق سایت اعلام نماید. استفاده کاربران بعد از تاریخ موثر (تاریخ قابل اجرا) به معنی پذیرش هرگونه تغییرات است.

برای تسهیل دسترسی کاربران، دالینو پیوندهایی را به سایت های دیگر ایجاد نموده است. به منظور اتصال به این سایت ها لازم است ابتدا شرایط استفاده از آن مطالعه شود، دالینو در قبال محتوای موجود در این سایت ها هیچ گونه مسئولیتی ندارد. ضمن اینکه پیوند به این سایت ها به معنای تایید محتوا، محصولات و خدمات موجود در این سایت ها و یا هر نوع ارتباط با اداره کنندگان آنها نمی‌باشد.

دالینو از طریق روشهای استاندارد مانند اکثر وب سایت‌ها، به طور خودکار زمانی که شما وارد وب‌سایت می شوید آدرس سایتی را که از آن می آیید، اطلاعات صفحاتی از وب سایت که مشاهده نموده اید، آی پی آدرس، نوع مرورگر، سیستم عاملی که استفاده می کنید را دریافت می کند، که این عمل شناسایی علایق مشتریان و افزایش رضایت مندی کاربران از وب سایت را در پی خواهد داشت.

به دلیل سهولت در استفاده از خدمات، هزینه کلیه خدمات در دالینو برحسب "تومان" ارائه می گردد.

کاربر از هر طریقی (ایمیل ،تیکت ها) که با دالینو ارتباط برقرار کند، دالینو خلاصه ای از این ارتباطات را در حساب کاربری وی با هدف ارتقاء سرویس دهی به کاربران، نگهداری آمار و جلوگیری از کلاهبرداری و سوء استفاده های احتمالی از کاربران نگهداری می کند.

دالینو عدم بروز اشکال یا قطعی را در صفحات اینترنتی این سایت را تضمین نمی نماید. کاربر بدین وسیله موافقت می نماید که در صورت بروز مشکل در استفاده از خدمات سایت، مسئولیتی متوجه دالینو نمی باشد.

کاربران باید از اهلیت قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه برخوردار باشد. چنانچه به نمایندگی از یک شخص حقوقی به عنوان کاربر این توافقنامه را منعقد می‌نماید، دارای اختیارات قانونی لازم برای انعقاد این توافقنامه است. و تضمین می کند هیچ شخصی اعم از حقیقی و حقوقی ادعایی در این خصوص نخواهد داشت.

در صورتی که پرداخت کاربر به صورت ناموفق انجام پذیرد (در بازگشت از بانک به دالینو و یا از دالینو به بانک) و مبلغ از حساب کاربر کسر شده باشد این مبلغ طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت ناموفق به حساب پرداخت کننده برگشت می گردد، در صورت عدم برگشت طی ۷۲ ساعت پس از پرداخت می بایست اطلاعات دقیق پرداخت را از طریق تیکتینگ برای بخش تراکنش های ناموفق ارسال تا بررسی و پیگیری های لازم انجام پذیرد .

هنگام ثبت نام کاربر موظف است اطلاعات خود اعم از : نام و نام خانوادگی، شماره موبایل و آدرس پست الکترونیکی خود را به صورت کامل و دقیق ارسال نماید و مسئولیت صحت این اطلاعات بر عهده کاربر می باشد.

کاربر حق واگذاری شناسه خود به شخص دیگر را ندارد و در صورت چنین اقدامی همه مسئولیت ها وعواقب آن برعهده خود کاربر است.

انتقال وجوه برگشتی به کاربر طی ۷۲ ساعت پس از درخواست کاربر به شماره حساب یا شماره کارت متعلق و هم‌نام با خود کاربر انجام می‌شود.

با هر شماره موبایل یا آدرس ایمیل تنها یک نام کاربری می‌توان در دالینو ایجاد کرد. به عبارت دیگر اگر کاربری با شماره موبایل یا آدرس ایمیلی یکبار در دالینو ثبت‌نام کرده باشد دیگر نمی‌توان با آن ها در دالینو ثبت‌نام کرد.

جز در صورت وقوع تخلف و موارد مذکور در فوق، دالینو صرفا با درخواست کاربر می تواند حساب وی را مسدود کند، در این حالت برای پیگیری های آتی جهت جلوگیری از هر گونه سوء استفاده اطلاعات کاربری تا یک سال نزد دالینو باقی خواهد ماند و پس از گذشت مدت زمان فوق مدارک احراز هویت دریافتی از کاربر به صورت کامل حذف و تنها تاریخچه ای از گردش حساب کاربر ذخیره خواهد شد.

دالینو به منظور پاسخگویی به سوالات، درخواست ها و مدیریت ارتباط با مشتریانش، امکان کسب اطلاعات شخصی کاربر شامل نام و نام خانوادگی، شماره موبایل، ایمیل، کد ملی، تاریخ تولد، نشانی و شماره تلفن ثابت وی را دارد. این اطلاعات نزد دالینو محرمانه تلقی می شود و بدون اجازه کاربر جز در شرایطی که برای پیشبرد سفارش، درخواست و مدیریت ارتباط با خود مشتری لازم باشد، به اشخاص ثالث واگذار نخواهد شد. به علاوه در این خصوص کاربران به دالینو اجازه می دهند که اطلاعات ارائه شده توسط کاربر را بین کارکنان خود برای اهداف مطروحه به اشتراک بگذارد.

اطلاعات شخصی و مالی کاربر در سایت دالینو محرمانه تلقی می شود و جز به حکم قانون یا دستور مقام صالح قضایی در اختیار فرد و یا سازمانی قرار داده نخواهد شد.

علاوه بر اطلاعاتی که کاربر ارائه می کنند، دالینو از نوعی فنآوری برای بدست آوردن اطلاعاتی مانند آدرس پروتکل اینترنتی، سیستم عامل رایانه، نوع مرورگر، ترافیک و دریافت مدخل ورودی به سایت، استفاده می کند.

مسئولیت حفظ محرمانگی اطلاعات حساب کاربری بر عهده صاحب اطلاعات است. مسئولیت هر گونه اتفاقی که در نتیجه غفلت یا کوتاهی صاحب اطلاعات حادث شود، صرفا بر عهده وی است. کاربر بدین وسیله موافقت می نماید هر گونه استفاده غیرمجاز از حساب کاربری و کلمه عبور خود یا هرگونه اقدام مخل امنیت را سریعا به دالینو اطلاع دهد.

کاربر متعهد می گردد اطلاعات صحیح و کامل خود را در زمان ثبت نام و همچنین زمان استفاده وارد کند. در هر صورت کاربر به اطلاعات خود دسترسی دارد و می تواند اطلاعات ناقص یا نادرست خود را اصلاح نماید. کاربر باید اطلاعات ثبت نام را برای حفظ صحت و کامل بودن آنها بروز رسانی نمایند. همچنین متعهد می گردد که از شماره موبایل اشتباه یا ایمیل اشتباه (غیر از شماره موبایل یا ایمیل ثبت شده و تایید شده در زمان ثبت نام) استفاده نمی کند، هویت شخص یا اشخاص حقیقی و حقوقی دیگر را جعل نمی‌کند یا به هر نحوی هویت اصلی خود را مخفی نمی‌کند.

کاربر مطلع است که ارسال اطلاعات شخصی، چه به صورت حضوری، تلفنی و یا از طریق اینترنت همیشه با خطر افشاء مواجه است و هیچ سیستمی دارای امنیت کامل نمی باشد. بنابراین دالینو مسئولیتی در قبال نواقص امنیت تکنولوژی، برعهده نخواهد داشت. با این وجود دالینو تمام تلاش خود را به منظور حداقل نمودن و در صورت امکان جلوگیری از دسترسی غیرمجاز و استفاده غیر صحیح از اطلاعات مندرج می نماید. در هیچ موردی چنین حمایتی کمتر از استانداردهای معقول مراقبت نخواهد بود. در هر صورت دالینو هیچ گونه تعهدی در خصوص جبران خسارات فعلی یا آتی ندارد.

در دالینو به موارد مشروحه ذیل هیچ گونه خدماتی ارائه نمی گردد و در صورت تخلف کاربر، دالینو حساب کاربری وی را فورا مسدود می کند و کلیه مسئولیت های قانونی در این خصوص مربوط به کاربر می باشد و دالینو هیچ تعهد و مسئولیتی در این خصوص ندارد:
خودروهایی که اطلاعات آن‌ها با اطلاعات مندرج در کارت خودرو مغایر باشد.

تمام حقوق مادی و معنوی این وب سایت و نرم‌افزار تحت وب آن متعلق به نرم افزار دالینو و شرکت توسعه تجارت دالین سامان می‌باشد.

تمام محتویات سایت دالینو از قبیل متون، گرافیک، تصاویر، علائم تجاری، لوگو، صدا، تصویر، قالب سایت، اسکریپت ها و اسامی خدمات قابل ارائه و ...، متعلق به دالینو می باشد و مشمول حمایت های مقرر در قوانین مالکیت فکری داخلی و بین المللی می باشد. همچنین هیچ یک از محتویات سایت دالینو قابل تولید مجدد، کپی برداری، فروش یا هر نحو سوء استفاده برای مقاصد تجاری و غیرتجاری نمی باشد. هرگونه استفاده بدون کسب مجوز کتبی حق پیگرد قانونی را برای دالینو محفوظ می دارد.

هیچ یک از طرفین این توافقنامه به دلیل قصور یا تاخیر در اجرای تعهداتش به دلیل حصول شرایطی که فراتر از کنترل معقول وی باشد، مسئول نخواهد بود. این موارد شامل موارد ذیل است اگرچه محدود به آن ها نیست: آتش سوزی، سیل، زلزله، تصادف، قطع خطوط ارتباطی اینترنت، قطع برق، قطع شبکه و حوادث ناگهانی و غیرقابل پیش بینی طبیعی و ...

این توافقنامه طبق قوانین و مقررات جمهوری اسلامی ایران تنظیم شده است. هر گونه اختلاف راجع به آن از جمله انعقاد، اعتبار، تفسیر، فسخ، نقض و اجرای آن برای داوری به شورای انتظامی سازمان نظام صنفی رایانه ای استان ارجاع می شود. نظر شورای انتظامی استان قطعی و لازم الاجراست. شرط داوری حاضر موافقتنامه ای مستقل از قرارداد اصلی تلقی می شود و در هر حال قابل اجراست.

دالینو در هیچ نقطه ای از کشور نمایندگی ندارد و کلیه سرویس ها، تراکنش های مالی و خدمات قابل ارائه در سایت دالینو می باشد. در صورت مشاهده هرگونه تخلف و سوء استفاده از سایت، حق پیگرد قانونی برای دالینو محفوظ می باشد.

چنانچه هریک از شروط، تعهدات مصرح در این توافقنامه یا اجرای آنها به دلیل مغایرت با قوانین یا به موجب حکم مراجع ذیصلاح نامعتبر و غیرقابل اجرا باشد، این امر به معنای بی اعتباری سایر شروط و تعهدات نمی باشد. عدم اعمال هریک از مقررات این توافقنامه به منزله انصراف از حق اعمال و اجرای آن در آینده نخواهد بود.

کلیه مکاتبات به صورت کتبی خواهد بود که از طرف دالینو از طریق ایمیل به نشانی info@dalino.ir می باشد و مکاتبات کاربران نیز از طریق ایمیل ثبت شده ایشان در زمان ثبت نام خواهد بود.